Virb Services

אני רוצה לעבוד בקנדה

ביקור / עבודה / לימודים

ביקור בקנדה – האם אתה זקוק ל-TRV, או ל-eTA?

האם אתה מתכנן לנסוע לקנדה לביקור משפחתי, כתייר, כסטודנט בינלאומי, או כעובד זמני זר? האם אינך בטוח איזו בקשה מתאימה ביותר למטרותיך? אנחנו נשמח לעזור. החל מייעוץ ראשוני וסיוע בהגשת בקשה לויזה של תושב זמני – TRV Temporary Resident Visa, ועד השגת אישור מסע אלקטרוני – eTA electronic Travel Authorization ומסמכים אחרים, Virb תבטיח שהביקור שלך בקנדה יתנהל בצורה הטובה ביותר.

קיימים שני סוגים של אישורים שדרושים לביקור בקנדה:

 1. ויזת תושב זמני – (TRV (Temporary Resident Visa: כל מי שנכנס לקנדה על בסיס זמני – למעט מבקרים מארצות הפטורות מהוצאת ויזה – חייב להגיש בקשה ולקבל ויזת תושב זמני – TRV, שידועה גם בשם ויזת מבקר, או תייר. ניתן להנפיק ויזת תושב זמני – TRV לכניסה בודדת, או למספר כניסות לקנדה.
 2. אישור מסע אלקטרוני – (ETA (electronic Travel Authorization: נדרש עבור אנשים יוצאי הארצות שפטורות מהוצאת ויזה לקנדה. ישנם פטורים שונים: אזרחי ארה"ב, מחזיקי ויזת מעבר ממדינות מסוימות וכו'.


  Virb
  תנחה אותך בקביעת סוג הבקשה הנכונה, משך שהייתך והדרך הנכונה ביותר לבקש את הויזה. נוכל גם לעזור לך בבעיות של אי-קבילות, הוכחת תמיכה כלכלית (שנדרשת עבור כל הבקשות לויזת תושב זמני – TRV), או במידה ודרושה בדיקה רפואית לצורך הגשת בקשתך.

האם אני זכאי להגר לקנדה?

האם אני זכאי להגר לקנדה?

עשה צעד הראשון ע”מ לגלות
האם אתה זכאי להגר לקנדה.

האם אני זכאי לחסות משפחתית?

האם אני זכאי לחסות משפחתית?

עשה צעד הראשון ע”מ לגלות
האם אתה זכאי לממן קרוב משפחה.

עבודה – להגיע לקנדה בתור עובד זמני זר

האם אתה מעוניין להגיע לקנדה בתור עובד זמני זר? אם כן, אתה לא לבד. מעל 300,000 עובדים זמניים זרים מגיעים לקנדה בכל שנה. רוב העובדים הזמניים הזרים שמצוידים בהצעת עבודה ממעסיק קנדי, זקוקים לאישור עבודה זמני (Temporary Work Permit). בהתבסס על גורמים כגון מקצועך, דרגת הכשרתך ומיקום המשרה המוצעת בקנדה – Virb תקבע האם דרוש אישור עבודה, איזו קטגוריית עבודה היא המתאימה ביותר עבורך ותעריך את הבקשה שלך באופן יסודי, כדי לייעל את התהליך ולמקסם את סיכויי ההצלחה שלך. אם המטרה שלך היא הגירה, אנו יכולים לעזור לך לשלב אישור עבודה זמני, עם בקשה לתושבות זמנית (כוונה כפולה) וכך נבטיח שמסלול העבודה הנבחר, יהיה זה שמתאים ביותר להשגת המטרות שלך ולנסיבות הייחודיות שלך – כדי להבטיח את הצלחת תהליך ההגירה.

לקבלת מידע נוסף, יש לעיין בעמוד "הגירה".

הרשימה המלאה של שירותים הקשורים לקבלת אישור עבודה, שמותאמים לכל מצב ייחודי:

 • אישור משרה לעובד זר (Labor Market Impact Assessment – LMIA)
 • אישורי עבודה של בעלים/מפעיל (Owner/Operator Work Permits)
 • אישורי עבודה פתוחים (Open Work Permits – OWP)
 • אישורי עבודה לגישור (Bridging Work Permits – BOWP)
 • אישורי עבודה לאקדמאים בעלי תארים מתקדמים (Post-Graduate Work Permits – PGWP)
 • בקשות לאישורי עבודה המונפקים בנמל הכניסה (Port of Entry Work Permit)

  אישורי עבודה הפטורים מאישור משרה לעובד זר – LMIA:
 • הסכמים בינלאומיים (NAFTA)
 • מהגרים בחברות בינלאומיות לקנדה (Intra-Company Transferees)
 • תוכנית לבעלי ניסיון בינלאומי (International Experience Canada – IEC)
 • תכנית Francophone Mobility – לעידוד העסקת עובדים דוברי צרפתית
 • אנשי דת
 • אקדמאים

לימודים בקנדה

היועצים החינוכיים המורשים שלנו, מכוונים אותך למוסדות הלימוד ולתכניות שמתאימים לך

מערכת החינוך של קנדה מדורגת באופן עקבי כאחת הטובות ביותר בעולם. היא כוללת רשימה ארוכה של אוניברסיטאות נודעות, מכללות ומוסדות לימוד ייעודיים. בוגרים של מערכת החינוך בקנדה (ואקדמאים בוגרי תארים מתקדמים) מבוקשים הן ברחבי העולם והן בקנדה עצמה והם מועסקים בכל תחום ומקצוע. קנדה מציעה שילוב מנצח של שכר לימוד סביר, רמת חיים בטוחה ונוחה ואוכלוסייה דינמית, רב-תרבותית. היועצים החינוכיים המורשים של Virb מקיימים קשר עם כל האוניברסיטאות והמכללות הגדולות בקנדה והם מכוונים את הסטודנטים לתכנית ולמוסד הלימודי המתאים ביותר ליכולות וליעדים שלהם. בעזרתנו תמקסם את סיכוייך להשיג אישור לימודים בקנדה. היועצים שלנו עוזרים לסטודנטים בבחירת המוסד הלימודי, ברישום ובהשגת אישור הקבלה הנדרש וכן בהגשת בקשה לאישור לימודים בקנדה (Canadian Study Permit).

אנחנו גם עוזרים באפשרויות שונות לעבודה תוך כדי לימודים, קבלת אישורי עבודה המכונים "co-op work permits", שנדרשים לצורך ביצוע עבודות המהוות חלק מתכנית הלימודים, אישורי עבודה לאקדמאים בעלי תארים מתקדמים והגשת בקשות לתושבות זמנית, לליווי בני משפחה.

Virb מסייעת גם לסטודנטים שמעוניינים להפוך לתושבי קבע קנדיים (Canadian Permanent Residents).

רוצה ללמוד עוד על תכניות הגירה לקנדה בקטגוריות עסקיות שונות?

התקשר אלינו עוד היום לפגישת ייעוץ 072-2322449

סגירת תפריט