Virb Services

אני רוצה להגר לקנדה

מסייעים לך במציאת הדרך הטובה ביותר להגר לקנדה

קנדה הינה אחת המדינות הטובות ביותר בעולם כדי לחיות ולעבוד בה ומציעה דרכים רבות למימוש הגירה. מאחר שכל מהגר עובר מסע ייחודי משלו – Virb מציעה שירותים בהתאמה אישית ותמיכה והדרכה, עבור מי שמבקש להגר, לאורך כל התהליך שעלול להיות מרתיע ובמקרים רבים מורכב ביותר.

נסייע לך בבחירת תכנית ההגירה הנכונה ובמילוי הטפסים ובמעקב אחריהם, כדי להבטיח הגשה מוצלחת של הבקשה. הידע המצטבר של הצוות שלנו ילווה אותך בכל צעד לאורך הדרך. הגירה דרך תכניות על בסיס כלכלי אם אתה איש מקצוע מיומן, או שיש לך ניסיון בעבודה בקנדה וברצונך לקבל מעמד של תושב קבע – ייתכן ואתה זכאי להכלל באחת מהתכניות הממשלתיות הרבות, המסתמכות על בסיס כלכלי.

הגירה לקנדה דרך תכניות על בסיס כלכלי

אם אתה איש מקצוע מיומן, או שיש לך ניסיון בעבודה בקנדה וברצונך לקבל מעמד של תושב קבע – ייתכן ואתה זכאי להכלל באחת מהתכניות הממשלתיות הרבות, המסתמכות על בסיס כלכלי.

תוכל להגיש בקשה לאחת מהן דרך המערכת הקנדית המקוונת Express Entry, שמספקת הליך מהיר לקבלת מעמד של תושב קבע, עבור מהגרים בעלי מיומנויות וכישורים שקנדה זקוקה להם (תוך שישה חודשים בממוצע). לכל אחת מהתכניות הבאות דרישות זכאות משלה, וכדי להגיש אליה בקשה דרך ה-Express Entry, עליך למלא פרופיל מקוון. אם תעמוד בדרישות – מערכת דירוג מקיפה תדרג את כישוריך, ניסיונך, האם יש לך הצעת עבודה בתוקף בקנדה, חינוך וידיעת השפה האנגלית, או הצרפתית. הפרופיל שלך יועבר למאגר יחד עם מגישי בקשה אחרים. מעת לעת, המועמדים בעלי הדירוגים הגבוהים ביותר, מוזמנים להגיש בקשה לקבלת תושבות קבע. עם קבלת הזמנה להגיש בקשה, עומדים לרשותך 90 ימים להגשת בקשה לקבלת מעמד של תושב קבע.

התכניות הבאות משתמשות ב-Express Entry:

אם אתה איש מקצוע מיומן, או שיש לך ניסיון בעבודה בקנדה וברצונך לקבל מעמד של תושב קבע – ייתכן ואתה זכאי להכלל באחת מהתכניות הממשלתיות הרבות, המסתמכות על בסיס כלכלי.

Image Map
 • תכנית פדרלית לעובדים בעלי מקצועות ספציפיים (FSWP) – קנדה זקוקה לעוד עובדים עם הכשרה במקצועות ספציפיים והתכנית הזו מציעה למועמדים מתאימים בעלי מיומנויות ספציפיות, בעלי ניסיון מקצועי של לפחות שנה אחת ושליטה בשפה, את ההזדמנות לזכות בתושבות קבע.
 • תכנית פדרלית לאנשי מקצוע מיומנים (FSTP) – התכנית הזו מציעה לאנשי מקצוע בתחומים השונים (כגון תעשיה, חשמל, בניה, תחזוקה, ייצור, טכני, שפים, קצבים ואופים), שיש בידיהם הצעות עבודה ושעומדים בדרישות השפה, את ההזדמנות לזכות בתושבות קבע.
 • מסלול הגירה תחת ניסיון עבודה קנדי (CEC) – תכנית זו מיועדת לעובדים זרים בעלי ניסיון של שנה אחת לפחות בעבודה מיומנת, מקצועית, או טכנית בקנדה, ב-36 החודשים הקודמים לתאריך הגשת הבקשה והעומדים בדרישות הקנדיות לידע השפה.
 • תכניות מועמדות מחוזיות (PNP) – בהתבסס על הצרכים הספציפיים שלהם, לכל מחוז בקנדה (למעט קוויבק שלה יש מערכת משלה), תוכניות וקריטריונים משלו להגירה. אם אתה מעוניין להתיישב במחוז מסוים, אחת מהתכניות הללו עשויה להתאים לך. הזכאות משתנה בין תכניות המבוססות על ניירת (לא Express Entry), לבין התכנית הפדרלית המקוונת Express Entry. ישנן תכניות שמושתתות על עיסוק, שבהן מחוז/אזור מחפש מהגרים העונים לקריטריונים שכוללים כישורים מסוימים, ניסיון בעבודה, או הצעת עבודה בתוך תחומי המחוז. בנוסף, ישנן תכניות אחרות, שמבוססות על כך שלמהגר יש קרוב משפחה שהוא תושב אותו המחוז.
 • תכניות בקוויבק [Quebec) – Quebec Skilled Worker ו-Quebec Experience Class (PEQ] – למחוז קוויבק ישנן תכניות הגירה נפרדות מכל שאר המחוזות. אם אתה מעוניין לחיות בקוויבק ואתה עובד בעל הכשרה מקצועית וניסיון עבודה בקוויבק, או שאתה סטודנט זר שלומד בקוויבק, ייתכן ואתה זכאי למספר תכניות. קיימות גם תכניות עסקיות שמיועדות ליזמים, משקיעים ועובדים עצמאיים.

האם אני זכאי לתכנית הגירה לקנדה על בסיס כלכלי?

שאלות נפוצות:

 1. האם אפשר להשיג הזמנה להגיש בקשה ל-Express Entry, ללא הצעת עבודה ממעסיק קנדי?
  כן, ואולם רק מי שהוא בעל השכלה גבוהה, גילו מתחת ל-35 שנים והוא בעל ידע באנגלית ו/או צרפתית ברמה גבוהה, יוכל בדרך כלל לצבור מספיק נקודות בכדי לקבל הזמנה.
 2. מהן הדרכים הטובות ביותר בהן אוכל לשפר את הדירוג שלי במערכת הדירוג הכולל (CRS), מלבד להשיג הצעת עבודה ממעסיק קנדי?
  אחת הדרכים הטובות ביותר היא לשפר את הציונים במבחני השפה האנגלית ו/או הצרפתית. אנו ממליצים למבקשים להגר, לפנות למורה פרטי שמכיר את פורמט מבחן ה-IELTS-G, או מבחן ה-CELPIP-G, אותו הנך נדרש לעבור, לצורך הגשת בקשה דרך מערכת ה-Express Entry.
 3. האם אני חייב שתהיה לי השכלה על-תיכונית כדי שאוכל להגיש בקשה דרך מערכת ה-Express Entry?
  באופן רשמי, ה-Express Entry אינו מצריך השכלה על-תיכונית, הדבר כן נדרש עבור רוב המקצועות ברמות A ו-B בדירוג המקצועות הלאומי – (NOC (National Occupation Classification, שהן הרמות הנדרשות להגירה.

  כמו כן, ככל שרמת ההשכלה שלך גבוהה יותר, כך תקבל יותר נקודות במערכת הדירוג הכולל – CRS. לדוגמה, מגיש בקשה בעל השכלה תיכונית יקבל 30 נקודות, בעוד שמגיש בקשה בעל תואר ראשון (BA) יקבל 120 נקודות.

הגירה לקנדה של מועמדים שהם יזמים, משקיעים, ועצמאיים

קיימות תכניות אחדות מטעם ממשלת קנדה המיועדות למהגרים שמבקשים לקבל מעמד של תושבות קבע:

 • תכנית פדרלית להשגת ויזה למקימי סטארט-אפ – Federal Start-up Visa Program

 • תכנית פדרלית שמיועדת לעצמאים – Federal Self-Employed Persons Program

 • תכניות של מחוז קוויבק שמיועדות למהגרים בתחום העסקי/משקיעים/עצמאים –
  Quebec Business/Investor/Self-Employed Immigration programs

הגירה לקנדה בקטגוריית החסות לקרובי משפחה (Family Class Sponsorship)

ממשלת קנדה מכירה בכך שמשפחות מעוניינות להשאר מאוחדות והיא מאפשרת לאזרחים ולתושבי קבע קנדיים (מעל גיל 18) להעניק את חסותם לקרוביהם בארצות אחרות. פנה ליועץ Virb שלך כדי ללמוד על תכניות נוספות שנוגעות לקרובי משפחה, שאינן מפורטות בהמשך.

התכניות להענקת חסות לקרובי משפחה שמבקשים להגר לקנדה, כוללות:

 • חסות לבן/בת זוג ולקרוב משפחה – מאפשרת לאזרחים, או תושבי קבעי קנדיים, להעניק חסות לבן זוג, שותף לחיים החי ביחד, או שותף לחיים החי בנפרד מכל מיני סיבות, כדי שזה יוכל להפוך לתושב קבע.
 • חסות לילד עצמאי – מאפשרת לאזרחים, או תושבי קבע קנדיים, להעניק חסות לילדים עצמאיים (הן טבעיים והן מאומצים), כדי שיוכלו לקבל תושבות קבע.
 • חסות להורים, סבים וסבתות – מאפשרת לאזרחים, או תושבי קבע קנדיים להעניק חסות להוריהם/לסבים ולסבתות שלהם, כדי שיוכלו להפוך לתושבי קבע.
 • סופר ויזה – מאפשרת להורים/סבים וסבתות של אזרחים, או תושבי קבע קנדיים לשהות בקנדה במשך תקופה של עד שנתיים.
 • תכניות למועמדים מחוזיים – תכניות מסוימות למועמדים מחוזיים – (PNP (Provincial Nominee Programs מציעות תכניות חסות משפחתיות שאליהן קל יותר לקבל זכאות, לעומת ההגירה בקטגוריה של מתן חסות לקרוב משפחה – Federal Family Class

האם אני מתאים לתכנית הגירה לקנדה על בסיס כלכלי?

התקשר אלינו עוד היום לפגישת ייעוץ 072-2322449

סגירת תפריט